06 lipca 2017

foto wyzwanie tydzień 1 i 2


Hej Kochani. Wpadam dzisiaj by przypomnieć Wam o WYZWANIU FOTO, które ogłosiłyśmy jakiś czas z Magdą. Minął już tydzień pierwszy i trwa tydzień drugi. Jeśli chcecie porządnej dawki inspiracji to wpadnijcie do Magdy obejrzeć jej realizacje tu i tu, tam także możecie podrzucić link do Swoich realizacji.


Jeśli chodzi o mnie, życie zakręca i pędzi Swoją własną drogą a wyzwanie robię sobie swoim żółwim tempem. Postanowiłam też zrobić je chociaż częściowo analogowo. Klisza już założona a teraz poluję na kadry. Powoli bez pośpiechu, myśląc nad kadrem i właściwą chwilą, bo tak trzeba postępować z kliszą. 36 szans i zero podglądu, dreszcz niepewności czy w ogóle coś wyszło, i oczekiwanie na wywołanie.


To nie jest moje pierwsze spotkanie z analogiem. I chociaż wiem, że nie jestem jakimś pro fotografem, i choć wiem, że może w oczach innych nie robię super fot, to powiem Wam szczerze - lubię to i mam w nosie co myślą inni! Jeśli jesteście ciekawi moich analogowych podbojów to zapraszam Was na szybką wizytę na MOJEGO STAREGO BLOGA FOTOGRAFICZNEGO gdzie w ciszy i spokoju siedzą sobie moje stare wspomnienia :) A tym czasem zostawiam Was z inspiracjami i pamiętajcie, że warto wziąć udział w naszym wyzwaniu bo do wygrania jest piękne pudełko na zdjęcia!


Buziaki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram