08 marca 2016

Październikowy wieniec DIY

Hej kochani! Wpadam do Was dzisiaj z czymś innym niż Project Life. Gdy tylko dostałam październikowe zestawy od Gossamer Blue pierwsze co wpadło mi w oczy to cudowne papiery z głównego kitu. Od razu wiedziałam, że muszę coś z nimi zrobić. Wybór padł na jesienną dekorację do domu, prosty wianek z nieśmiecących liści :)


Wyjęłam z szafki plotter, zaprojektowałam listki i do dzieła. Po jakimś czasie miałam wystarczająco dużo listków do zrobienia wianka. Jeśli też chcieli byście taki machnąć to zapraszam na bloga GB skąd pobierzecie pliki do wycięcia :)
Do zrobienia mojego wianka użyłam 4 różnych papierów wybierając ich różne strony. Całość robiłam raczej na oko celując w średniej wielkości wianek zużywając jakieś 2/3 każdego papieru, po 36 listków na kartkę. Z kawałka tektury, z pomocą cyrkla, wycięłam okrąg, listki  pozginałam w połowie aby dodać im wymiaru a potem całość przykleiłam magiciem w dwóch kierunkach. Na koniec dodałam korkową kokardkę i drewienko i sznureczek do zawieszenia i gotowe.6 komentarzy:

 1. świetny pomysł :) wianek jest przepiękny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oja! Piękny jest! Muszę sobie taki w wolnym czasie (jak go znajdę) zrobić!! :O Idealne na wykorzystanie skrawków papierów, których żal wyrzucić :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko wycinanie ręczne Oo? Nie umrzesz? Ja to chociaż maszynke mam :P

   Usuń

Instagram