16 listopada 2017

Julkowy album i dziecko w albumie


Hej kochani! Powiem Wam, że milion myśli kołacze mi się co wieczór w głowie gdy usypiam Jaśnie Miłościwie Panującą Jęczybułę I, ale gdy rano się budzę one  już uleciały… a w między czasie nie mam ich jak zapisać. Tyle jest rzeczy, które chciałabym tu powiedzieć, ale słowa jakoś się nie kleją a JMPJ I nie pomaga, mając jakieś ostre fazy na "mamo weź się ze mną baw a nie klepiesz w klawisze".


W zawieszeniu lekkim jest album Julkowy, stanęło na 10 miesiącu, który już jest gotowy, jeszcze dwa i skończę. Haha może wyrobię się przed nowym rokiem. Zdjęcia są już wydrukowane, więc nie ma zmiłuj. Są też i karty! I ohoho, co to za karty, no musze się Wam pochwalić bo to między innymi i moje karty. Family Portraits znów wydało nowe kolekcje kart, w tym jedną mojego autorstwa, możecie ją podejrzeć tutaj.


Muszę przyznać, że kolekcja powstawała na totalnym twórczym speedzie. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze i tak szybko robiło mi się jakikolwiek projekt graficzny. Włożyłam w nią dużo serducha i tego co lubię najbardziej, czyli proste wzory, stonowana paleta kolorów i… i mnóstwo miejsca na journalling! To jest coś co tygryski lubią najbardziej - dużo miejsca na zapiski i wspomnienia.


A skoro już jesteśmy w tematach około albumowych dla dzieci toooo. Mam dla Was Mam nie lada gratkę. Nasza kochana prze zdolna i mega kreatywna mamuśka Mira - znana też w internetach jako mama Oli Fasoli zgotowała niesamowity kurs. Najeżony jest inspiracjami, pomysłami i motywacją na kreatywne łapanie wspomnień związanych z naszymi pociechami. Mowa oczywiście o kursie Dziecko w albumie.


Klik w powyższe logo przeniesie Was na stronę, gdzie już dziś możecie zagłębić się w darmowy moduł, a także poczytać o tym co czeka na Was podczas kursu. Już dzisiaj też, możecie wziąć udział w losowaniu darmowych wejściówek na kurs. Do zgarnięcia są na blogu Miry, My Little Happiness, Agnieszki, Kingi Barlik i u Projekt Planner oraz Family Portraits. Ja swój skromny udział mam tylko jako sponsor. Jedną z nagród jakie można zgarnąć za uczestnictwo w kursie będzie namalowany przeze mnie portret rodzinny! Kurs rusza już w styczniu - to doskonały czas na nowe poczatki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram