08 czerwca 2017

portrety rodzinne


Hej Kochani! Dzisiaj witam Was ciepło z nową porcją portretów rodzinnych. Muszę Wam szczerze powiedzieć, że strasznie się cieszę bo portrety przypadły Wam do gustu i mam przyjemność ciągle tworzyć nowe. Od czasu GDY POKAZYWAŁAM WAM OSTATNIĄ SERIĘ zdołałam zmalować kilka nowych rodzinek. Każda z nich stanowiła dla mnie nowe wyzwanie, którego za każdym razem podejmowałam się z przyjemnością.

Antilight, portrety rodzinne

Siedmioosobowa rodzinka, 14 nóg, 10 butów, 7 głów i toona pasków. Powiem Wam, że trochę się cykałam czy dam radę, czy nie zgubię jakiejś stopy lub ręki. Ale jak widzicie dało radę. Ilustracja już od dawna gości U MAGDY i wiem, że raduje oko jej rodzinki. Swoją drogą zajrzyjcie na JEJ INSTAGRAMA - Magda robi piękne zdjęcia i zawsze ma do nich przemyślane opisy zmuszające do zatrzymania się chociaż na chwilę i odetchnięcia.

Antilight, portrety rodzinne

Ta rodzinka jest mega ważna i specjalna! MOJA IMIENNICZKA KASIA zmaga się z paskudną chorobą, ale co zaglądam do niej na instagrama to widzę, że humor i energia jej dopisują.Kasia, poprosiła mnie, aby jej mąż uwieczniony został w ulubionej kraciastej koszuli. Powiem Wam, że malowało się ją super :)

Antilight, portrety rodzinne

Malowanie każdej rodzinki przeżywam bardzo osobiście. Wpuszczacie mnie w Swój świat, dzielicie się ze mną zdjęciami, opowiadacie historie, mówicie o zainteresowaniach i hobby. Ja staram się jak najlepiej Was wysłuchać, a potem przelewam to na papier. Czasem pomaga mi facebook :) Powyższa ilustracja była prezentem dla cudnej rodzinki z okazji narodzin maleństwa, a jak to z prezentami bywa, nie mogłam tak po prostu poprosić o zdjęcia.

Antilight, portrety rodzinne

Na koniec jeszcze jedna duża rodzinka. Znów gąszcz nóg i nowe historie, które miło było mi poznać. Chłopcy wraz z rodzicami są miłośnikami gór i natury, a najstarszy z nich ma prawdziwy talent do lepienia z plasteliny i malowania (miniaturkę jednego ze swoich dzieł trzyma w ręku).

Antilight, portrety rodzinne

I to tyle na dzisiaj :)
Jeśli jesteście zainteresowani taką ilustracją to zapraszam Was do formularza kontaktowego na dole strony, lub zakładki "Usługi & kontakt" na górze


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram