11 czerwca 2017

czerwcowe migawki z mojego BuJo


Hej Kochani! Czerwiec już dobrze nam się tu rozgościł, a ja z małym opóźnieniem pokazuję wam moje BuJo na ten miesiąc. No cóż… Wierzcie mi, że zaplanowałam go już w maju ale nie miałam czasu go pokazać. Ogólnie moje BuJo jest mało wystrzałowe, a jedyne ozdoby pochodzą zazwyczaj z zestawów od Gossamer Blue. W swoim notatniku stawiam na prostotę i przejrzystość. Jeśli jesteście ciekawi jak to wypada to zapraszam do czytania.

Każdy miesiąc rozpoczynam stroną tytułową, na której jeśli mam czas mogę się trochę wyżyć artystycznie, albo użyć jakieś naklejki. Następnie rozrysowuję widok miesiąca a z prawej strony wypisuje najważniejsze sprawy na dany miesiąc. Tym razem całość wypadła bardzo kolorowo, ale zazwyczaj jest tu dużo skromniej. Jeśli chcecie podejrzeć poprzednie miesiące ZAPRASZAM WAS TU i TU.


Mój notatnik ma być dla mnie przede wszystkim praktyczny, ale od czasu do czasu robię takie proste przekładki w stylu tej powyższej. W plannerowym zestawie od Gossamer Blue zawsze znajduje się kilka kart z motywującymi cytatami i przepiękne papiery. Żal mi ich nie wykorzystać, więc robię sobie jedną taką motywującą stronę. Zaraz po tym najczęściej ląduje sekcja "wdzięcznościowa", która u mnie pełni rolę mini pamiętnika. Codziennie staram się robić krótkie notatki z minionego dnia.


Teraz już czas na zwykłą organizację. Zazwyczaj sama piszę dni tygodni i daty, tym razem częściowo wyręczyłam się gotowymi naklejkami, dodając trochę koloru do prostych rozkładówek.


Jak widzicie mój BuJo jest bardzo prosty, a to dlatego, że poza codziennym planowaniem rzeczy, nie wiele więcej mi na razie potrzeba. Jeśli jednak chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o planowaniu w takim zeszycie, nie wiecie jak połączyć, życie z pracą, szukacie inspiracji do organizacji życia to z całego serca ZAPRASZAM WAS DO KASI WORQSHOP, która jest jednym z moich BuJo guru!


A teraz zmykam zaplanować sobie lipiec,
buziaki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram