22 maja 2017

Trzy pomysły na karty do Project Life


Witajcie kochani! Mam nadzieję, że wypoczęliście w weekend i nabieracie sił na kolejny. Wiem, że poniedziałki potrafią być ciężkie i mało inspirujące, więc przybywam do Was z rozgrzewką, żebyście zebrali energię na kreatywne tworzenie. Project Life to jak wiadomo koszulki, karty, i do tego nasze zdjęcia i historie. Większość początkujących fanów PL zachwyca się gotowymi zestawami kart, ale zapora okazuje się cena. Mam dla Was rozwiązanie tego problemu.

Majowe zestawy od GOSSAMER BLUE jak zawsze wypełnione są cudnościami po same brzegi. Oczywiście są w nich gotowe karty do kieszonek, ale gdy spojrzałam na GŁÓWNY KIT SCRAPBOOKINGOWY, wiedziałam, że tym razem nie postąpię standardowo.


Pierwszy pomysł - wzorzysty papier

Zrobienie własnych kart nie jest wcale trudne. Wystarczy na przykład trochę wzorzystego papieru do scrapbookingu, białe karty (które dostaniecie np. w FAMILY PORTRAITS) dzięki, którym powstanie miejsce na journalling i kilka drobnych dodatków i gotowe.


Pomysł drugi - taśma washi

Zastanawialiście się kiedyś co można zrobić z taśmami washi? Pasek tej kolorowej tasmy u dołu lub u góry białej karty, drobny chipboard, albo die cut, zdjęcie i oto gotowa karta. Wystarczy tylko dopisać wspomnienia i hop do koszulki. Prawda, że proste?


Pomysł trzeci - stemple

Ten pomysł podoba mi się chyba najbardziej ze wszystkich i myślę, że muszę stosować go częściej. Stemple! Ten stemplowy alfabet jest super gratisem, jaki był dostępny w maju. Wybrałam dwie litery i powtórzyłam je stemplując wzór. Dodałam kilka dodatków i już.

Bonus!

No dobra, mówiłam, że mam trzy pomysły a tu jeszcze bonus na koniec. Biała karta i plama koloru. Wygrzebałam swoje stare gelatos, ale taką kolorową plamę można zrobić każdą farbą, a nawet kredką. Dodałam wzór ze stempla, małego chip boarda i w ten sposób stworzyłam journallingową kartę.

Jeśli chcecie zobaczyć jak gotowe karty sprawują się w albumie to zajrzyjcie DO POPRZEDNIEGO WPISU z Julkowego albumu. Podejrzycie tam jeszcze więcej różnych kart jakie zrobiłam w ten sam sposób jaki opisałam tutaj :)

A jeśli interesują Was dalsze wpisy z dziecięcego albumu znajdziecie je TUTAJ.

Buziaki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram