28 lutego 2016

Letnia wycieczka

Witajcie. Dzisiaj będzie u mnie bardzo letnio i soczyście. Bo chociaż w powietrzu czuć już nuty jesieni, światło jest bardziej złote to ja jeszcze skupiam się na lecie i wspomnieniach jakie stworzyliśmy wspólnie w tym roku. Sierpniowe kity od Gossamer Blue tylko w tym pomagają. Dzięki nim stworzyłam ten pozytywny mini album w którym zamknęłam nasze wspomnienia z samochodowej wycieczki na Jurę. Poza mini mam dla Was garść specjalności. Aby łatwiej oglądało się strony albumu zmontowałam szybki filmik, a gdy pójdziecie na bloga Gossamer Blue będziecie mogli pobrać kaligraficzne napisy do nałożenia na Wasze wakacyjne zdjęcia :)


I jeszcze raz miniaturki stron :)
A na koniec kilka detali w tym przykłady jak można użyć kaligraficznych napisów.


8 komentarzy:

 1. uwielbiam Twoje albumy :) w zasadzie to wszystko co spod Twoich rąk wyjdzie jest niesamowite!
  te soczyste kolory, piękne zdjęcia, rozpływam się!

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie idealne. Oglądałabym je na okrągło!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny album!!! te napisy na zdjęciach wyszły genialnie, chetnie sama je ukradne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne :) Za kilkanaście lat to będzie bezcenna pamiątka :) Powiedz mi skąd bierzesz takie piękne dodatki do scrapbookingu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Od dawna współpracuję z amrykańską firmą Gossamer Blue, która organizuje zestawy scrapbookingowe. Jestem ich projektantką i tworzę co miesiąc inspiracje z ich materiałami. Najnowsze zestawy co miesiąc dostępne są na ich stronie www.gossamerblue.com :)

   Usuń

Instagram